18.06.15

18 Yaş Altı - Junior Piyano Festivali

İlki 2013 yılında Bodrum'da gerçekleştirilen festivalimiz, 18 yaş altı amatör piyanistleri hedeflemektedir. Profesyonel piyanist ve piyano öğrencilerini hedefleyen birçok festival bulunmasına rağmen, amatör piyanist ve öğrencilerin kendilerini gösterebilecekleri görece daha az ortam bulunmasından hareketle piyano eğitimcisi Sezil Gültek tarafından organize edilen festivalde, atölye çalışmaları, konser ve seminerler yer almış; benzer şekilde daha geniş kapsamlı faaliyetlerle 2. Junior Piyano Festivali, 2015 yılında Bodrum Nurol Kültür Merkezi'nde gerçekleştirilmiştir. Üçüncüsü 2017 yılı için planlanan festivalimiz, bu sefer Ankara etkinliklerini de kapsayarak, daha geniş bir etkinlikler yelpazesi ile tüm piyanoseverlerin ilgisine sunulacaktır. Festival hakkında daha fazla bilgi almak için web sitemizi takip edebilir, soru ve önerileriniz için gultekpiyano@gmail.com e-posta adresine yazabilirsiniz.

Gültek Piyano Akademisi YouTube sayfamızdan festivalimiz ile ilgili tanıtım videosuna erişim için lütfen tıklayınız


  • 24/11/15

    16. Uluslararası Antalya Piyano Festivali

    'Piyano Pedagojisine Teorik Bir Bakış ve Öğretim Yaklaşımları' konulu semineriyle, değerli piyano pedagogumuz Buğra Gültek'in piyano öğretmenleriyle buluşması (detaylı bilgi)

  • 29/4/15

    ABRSM PİYANO SINAVLARI

    ABRSM Bodrum Sınav Merkezi olarak 6. yılımızı %100 oranında başarı elde ederek doldurduk. İngiliz Kraliyet Müzik Akedemisi Piyano Sınavları 29 Nisan 2015, Çarşamba Günü Bodrum Gültek Piyano Stüdyomuzda (detaylı bilgi)

MAKALELER - BUĞRA GÜLTEK