Meslek İçi

Gültek Piyano Stüdyoları olarak, piyano eğitimci ve adaylarına yönelik sunduğumuz meslek içi eğitimler, şu ana başlıklarda toplanabilir:
Piyano Pedagojisi Eğitim Programı (PPEP): Ülkemiz müzik okullarında verilmeyen kurumsal "Piyano Pedagojisi" eğitimi boşluğunu doldurmak için Buğra Gültek tarafından geliştirilen PPEP, piyano eğitimci ve eğitimci adaylarının, temel bir piyano pedagojisi diploma programında görecekleri ders ve aktiviteleri kapsamaktadır. TC Kültür Bakanlığı tescilli ve IADL - International Association for Distance Learning tarafından akreditasyon verilen eğitim sistemi hakkında daha fazla bilgi için, sitemizde yer alan ilgili bölümü ziyaret edebilirsiniz.
Piyano Eğitimciliği Diploması Danışmanlık Programı:
Özel olarak verilen bu danışmanlık hizmeti, Piyano Pedagojisi Eğitim Programı (PPEP)'nı başarıyla bitiren eğitimci ve eğitimci adayları için, İngiliz Royal Academy of Music ya da London College of Music gibi prestijli okulların,

önlisans, lisans ya da yüksek lisans diplomaları için verilmektedir. Bu konuda detaylı bilgi için lütfen e-posta yolu ile iletişime geçiniz.

Atölye, Seminer, Ustalık Sınıfı Çalışmaları: Gerek Gültek Piyano Stüdyoları olarak gerek de kurucu üyesi olduğumuz PİYED - Piyano Eğitimi Derneği bünyesinde gerçekleştirdiğimiz atölye, seminer ve ustalık sınıfı çalışmalarımız için, web sitemizin etkinlikler sekmesini takip ediniz.